הזדמנות חד פעמית לקחת חלק במיקום היוקרתי על קו החוף של תל אביב - שדה דב!

יום שלישי ה-19 למאי 2020 ב-15:33
קרקע להשקעה בשדה דב היא פנינה אמיתית וללא ספק אחד מאפיקי ההשקעה הכי מבטיחים בשוק הנדלן!

לאחר סגירת שדה דב ביולי 2019 מדינת ישראל החלה  לקדם תכנית בניה במתחם  הכוללת 16,000 יח״ד,בבניה לגובה של עד 40 קומות. אליהן יצטרפו גם שטחי מסחר, מתחמי בילוי פנאי ופארק גדול. 

 

המיקום היוקרתי בתל אביב ממש על קו החוף הופך את האפשרות להיות הבעלים של קרקע להשקעה בשדה דב לאטרקטיבית במיוחד עבור משקיעים פוטנציאלים. כידוע, בתל אביב על קו החוף הולכות ומתמעטות עתודות הבניה, כך שכל שטח פנוי בשדה דב הינו בבחינת "הזדמנות שלא תחזור" כאחת מעתודות הקרקע הכי מבוקשות בישראל. במציאות בה משקיעים רבים אורבים מעבר לפינה וממתינים לרגע בו יוכלו להניח את היד או הארנק על השקעת מקרקעין, מגרש בעל מיקום מרכזי ומבוקש עליו מתוכננות להיבנות יחידות דיור אטרקטיביות הופך למצרך נדיר ומבוקש ועתיד להניב תשואה גבוהה.

 

יתרון בולט ומשמעותי בפרויקט הוא שיזמית התכנית הינה מדינת ישראל, והיא זו המקדמת את התכנית במהירות לשלב הבניה, למדינה אינטרס מובהק מכוון שהינה שותפה ב 50% בזכויות, מה שעתיד להכניס לקופת האוצר 12 מליארד ש"ח

 

ב12.3.20 חלה התקדמות משמעותית נוספת כאשר כל ההתנגדויות נדחו, הקרקע הופשרה והתכנית קיבלה תוקף. כרגע התכנית נמצאת בתהליך איחוד וחלוקה ולכן זהו הזמן המדויק להשקיע במתחם לפני ששווי הקרקע יזנק משמעותית.

 

השאירו פרטים וניפגש לקפה, השקעה חכמה מתחילה בקליק אחד.