קפריסין הצפונית

האי שוכן במרחק של כ - 40 דק' טיסה מישראל. החלק הצפוני של האי הינו היפה ביותר בקפריסין, קיימים בו כפרים אותנטיים, רצועת חוף ארוכה, נופים הרריים, ניתן להנות מטיולי רכב/רגלי למקומות מיוחדים ולבעלי עניין קיים גם קזינו חוקי במקום.

למשקיעים מובטחת תשואה של 7% נטו.

מדובר באזור מתפתח ובעל פוטנציאל רב למשקיעים כמוכן חשוב לציין כי הפרוייקט הוקם על אדמות פרטיות. הפרוייקט קיים למעלה מ- 40 שנים וממשיך להתפתח, המקום מנוהל על ידי חברה ישראלית שהיא הקבלנית והיזמית של הפרוייקט. הדירות נרשמות על שם הקונה בטאבו וקיימים תנאים נוחים לרוכשים. נציגות הפרוייקט בארץ זמינה למענכם לכל יעוץ ועזרה. כמו כן, קיימת האפשרות להגיע לסיור במקום בתיאום מראש.

החברה היזמית

החברה היזמית נוסדה בשנת 1995, והינה חברת פיתוח ובנייה בינלאומית הפועלת במזרח התיכון. החברה זיהתה צורך בשווקי הנדל"ן בקפריסין , וכיום היא מתמקדת בהרחבת פעילות הפיתוח ובנייתו בשווקים אלו, המציגים הזדמנות מצוינת לצמיחה מהירה. ההצלחה של פיתוח הפרוייקט סיזר ריזורט הממוקם בצפון קפריסין, הביאה את החברה היזמית להצלחה מהירה ומוצדקת בשוק הנדל"ן. אותה הקבוצה שהיא הקבלנית והיזמית של הפרוייקטים היא גם החברה הניהולית  של המקום.

פרסים

סיזר ביץ

פרוייקט יוקרתי ומתפתח המתפרס על מתחם פסטורלי מדהים הצמוד לחוף ים ולנוף מרהיב. הפרוייקט כולל 140 יחידות דיור הכוללות: וילות על קו המים, דירות גן, דו משפחתי ודירות 3 חדרים. בפרוייקט בריכות שחיה, חדר כושר ומסעדה.

לפרטים נוספים ←

סיזר ריזורט

מתחם של 15 בניינים בני 10 קומות ועוד 3 בניינים בבנייה, הפרוייקט ממוקם כ - 600 מטר מקו הים. הדירות מעוצבות ומרווחות ומיועדות גם כדירות להשקעה, מכירה ונופש. מתחם הריזורט כולל: 5 בריכות שחייה, בריכה חצי אולימפית, בריכה מחוממת, בריכת מגלשות, בריכת ילדים ופעוטות, חדר כושר מקצועי, סטודיו, ספא על טהרת ים המלח הכולל 11 חדרי טיפול, מסעדה, מיני מרקט, מגרש מיני גולף ומגרש טניס.

לפרטים נוספים ←

מן העיתונות

חברת הניהול

שירותים הניתנים מטעם המקום:

הרגע שחתמתם על העסקה זוהי תחילתה של מערכת יחסים ארוכת טווח. תוכלו לקבל עזרה בפתיחת חשבון בנק מסודר ואיתור מקום מכובד הנותן שירות המסייע בכל ניירת הרכישה. הצוות נמצא בקשר צמוד והדוק עם כלל הלקוחות ואף מסייע בתכנון הנסיעה הראשונה שלכם למקום. לבעלי הנכס יש הזדמנות להכנסה קבועה עם תשואה מובטחת של 7% נטו ע"י השכרת הנכס שנעשה גם הוא בסיוע חברת הניהול. בנוסף, קיים שירות לקוחות זמין לכל הדיירים בכל בעיה, שירותים טכניים הכוללים מערכת אינסטלציה, מערכת חימום ומערכת מיזוג, שירותי תיקונים הניתנים באישור בעל הדירה, שירותי ניקיון מסודרים ומתוזמנים מראש ושירותי ניקוי יבש וגיהוץ. כמו כן חברת הניהול מפעילה את שירותי השכרת המכוניות מהמובילים באזור. ניתן להזמין הסעות של הנופשים מהשדה התעופה וחזרה. שירות נוסף הינו הסעה ע"י אוטובוס, חינם במשך כל היום, לשווקים המקומיים למרכזי קניות ולחופים המקומיים. חשוב לציין שקיימת אפשרות להזמנת מעצב פנים שיעצב את הנכס לפי רצון הבעלים.

צור קשר