מהי הקרקע הנחשקת ביותר בישראל כיום – ומהי הדרך היחידה שלכם לרכוש אותה?

יום חמישי ה-1 לנובמבר 2018 ב-13:07
מתחם יוקרה עצום עומד להיבנות בסמוך לחוף התכלת בהרצליה | החדשות הרעות – הקרקע עדיין בבעלות פרטית ומעט מאוד יחידות מוצעות למכירה | החדשות הטובות – גילינו איך אתם יכולים לרכוש יחידה במתחם. זה קשה, אבל אפשרי.

הפרויקט העתיד לקום על קו החוף של הרצליה פיתוח, שמכונה בפי משקיעים רבים "רצועת הזהב" הודות למיקום האטרקטיבי והיוקרתי שלו, הפך לרצועה הנדל"נית הלוהטת ביותר כיום עבור משקיעים, גדולים וקטנים כאחד.

  על איזה פרויקט מדובר?

תכנית הר 2200א' כוללת 2,200 דונם הממוקמים בין המרינה בהרצליה למלון מנדרין בתל-אביב. השכונה שתוקם תכלול 10,000 יחידות דיור, ו-2,000 חדרי מלון, מסחר ותעסוקה. זו תכנית הדגל של העיר הרצליה, אותה יזמה עיריית הרצליה בעצמה והיא מקדמת אותה עד לשלבי האישור הסופיים.


 
קרקעות | חוף התכלת הרצליה             
התכנית צפויה להכניס מיליארדי שקלים למדינה ולרשויות המקומיות. מדובר בעתודת הקרקע האחרונה והיקרה ביותר של הרצליה פיתוח. הקרקע במתחם נחשבת ליוקרתית ביותר בתכנית המתאר הכוללת של הרצליה וזאת בעיקר בשל המיקום הנחשק בצמידות לים והתכניות הגרנדיוזיות לבניה עליה.

בשנתיים האחרונות יצאו לציבור כמה החלטות שמאיצות את הליכי הבניה בעיר ומחזירות את המשקיעים להרצליה. בשנת 2016 קבינט הדיור החליט לאפשר אישור מזורז של תכניות בקרקע פרטית במקרה של ריבוי בעלים, והפרויקט המדובר ביניהם.

הזדמנות נדירה עבור משקיעים קטנים, אבל…

כיום שווי יחידת קרקע במתחם עומד על פחות מ-700,000 ש"ח. הסיבה שהמחיר עדיין נמוך ליחידת קרקע, נובעת מכך שהליכי האישורים של הקרקע עדיין לא הסתיימו. מי שמעוניין בדירה על קרקע זו יצטרך להמתין מספר שנים, אך בעלי הקרקעות במתחם יהנו מאקזיט גדול עוד לפני הבניה – הן בשלב ההפשרה והן בשלב היתרי הבניה. נקודת הזמן הזו, היא האיזון הנכון עבור משקיעים קטנים.

שווי קרקע ליחידה במתחם צפוי להגיע בעתיד הלא רחוק לסכומים הנעים בין 2.2-2.5 מיליון ש"ח. אם תרצו לרכוש בעתיד דירה חדשה בפרויקט הנחשק ברצועת החוף האטרקטיבית, כנראה שתצטרכו להיפרד מסכום גבוה בהרבה של 5.5-6.5 מיליון ש"ח.

אבל, לא חשבתם שקרקע כל-כך נחשקת תימכר בקלות, נכון? לצערינו ולצער המשקיעים הרבים, הקרקעות עליהן עתיד להיבנות המתחם אינן מוצעות למכירה, מכיוון שהן נמצאות בבעלות פרטית כבר 10 ו-20 שנים. יחידות קרקע בודדות מוצעות למכירה אך הביקוש גובר פי כמה על ההיצע.


 הסיכוי שלכם לרכוש את הקרקע המבוקשת ביותר כיום

על אף ההיצע הבעייתי של יחידות הקרקע למכירה במתחם, ישנה בכל זאת דרך מצוינת להגדיל את הסיכויים שלכם למצוא יחידה כזאת, באמצעות חברה מיוחדת שתפקידה לאתר עבורכם יחידות המוצעות למכירה ולשמור על הסיכוי שלכם לרכישה גבוה יותר מהשאר.

השאירו פרטים וניפגש לקפה, השקעה חכמה מתחילה בקליק אחד.

התשואה החלומית הזאת היא מציאות – אל תפספסו את ההזדמנות הנדירה לרכוש קרקע במיקום הנחשק ביותר בישראל.

פנו אלינו עוד היום למציאת קרקע עבורכם בפרויקט >>