חדרה עומדת להגשים את החלום הרטוב של כל ערי ישראל

יום חמישי ה-8 לנובמבר 2018 ב-14:08
תוכנית ״עיר ימים״ המפוארת תופסת תאוצה, וחדרה בדרך להפוך לעיר שיש בה הכל מהכל

לא כולנו זוכים להשקיע בפרויקט מדהים כבר מראשיתו. זה קצת כמו לעשות אקזיט - אנשים עם חלום/רעיון, שזיהו את ההזדמנות הנכונה, תפסו אותה בשתי הידיים ויצאו מורווחים לכל החיים. הנה ההזדמנות שלכם לעשות את זה: אם יש לכם כסף פנוי להשקעה, יותר נכון בסביבות 300-400 אלף ש״ח, כדאי שתקראו היטב את השורות הבאות (וגם את מה שביניהן).

 

בואו נדבר על ההשקעה הבאה שלכם

עיריית חדרה מקדמת במרץ את תוכנית ״עיר ימים״ - תוכנית חדשה לרובע מגורים ומלונאות ברצועת החוף הצפון-מערבית - ממלון כפר הים הצמוד למרינה, ועד נחל חדרה. מדובר ברצועת חוף מדהימה וייחודית, האחרונה שנשארה בארץ לבנייה! התוכנית כבר מאושרת ל-10 אלף יחידות דיור בבניה רוויה, 10 בתי מלון, טיילת חוף באורך 2.5 ק״מ, שטחי פארק, נחל וגנים רחבי ממדים ושילוב של בנייה ירוקה עם מערכות תשתית חכמות. הקרקע מופשרת והתוכנית המפורטת נמצאת בהכנה. אדריכל התוכנית הוא טומי לייטרסדורף, המוכר גם כאדריכל ״עיר ימים נתניה״, מערב ראשון ועוד.

העובדה שעיריית חדרה היא היזמית מקנה יתרון מאוד גדול, כיוון ולעירייה יש אינטרס לקדם את הפרויקט כמה שיותר מהר לבניה ולהפוך אותו למרכז של תרבות, בילוי, תיירות ומסחר במקום חדש ומודרני על הים.

   

חדרה? חדרה!

חדרה היא עיר חוף ותיקה, אשר בשנים האחרונות זוכה לתנופת עשייה אדירה ולפיתוח מסיבי כמעט בכל פינה בעיר. אם ניקח בחשבון את מיקומה במרכז הארץ ולצד חוף הים, את הנגישות התחבורתית, את מרכזי המסחר והתעשייה המצויים בה, ריכוז משרדי הממשלה ובית החולים הגדול ע״ש הלל יפה - נבין מדוע משקיעי הנדל״ן כמובן לא איחרו למסיבה. כעת, חדרה הוכרזה עיר תיירותית, מלון רמדה (המלון הראשון בעיר) נפתח וישנם עוד 9 בתי מלון העתידים לקום. במילים אחרות, בזמן שמצמצתם - חדרה הפכה לאחד היעדים האטרקטיביים ביותר להשקעה ולמגורים.

 

זינוק מטורף במחירי הנדל״ן

התוכנית היא אחד המהלכים הבולטים של השינוי התכנוני-נדל״ני שעוברת חדרה, הנהנית כיום מהתעניינות מחודשת בקרב רוכשי דירות ויזמים ומעלייה מתמשכת של 30%-50% בממוצע במחירי הנדל״ן. זוכרים את תוכנית ״עיר ימים נתניה״? היא הביאה את העיר למקום השני במחירי הדירות, אחרי תל אביב.

 

הזדמנות חד פעמית להרוויח

הקרקע בפרויקט ״עיר ימים" בחדרה הינה קרקע טאבו פרטית.

שוויה כיום: כ-395 אלף ש״ח, כולל היטל השבחה, ואילו שווי הקרקע כזמינה לבניה, יעמוד על כ-950 אלף ש״ח. מי מהמשקיעים שניחנו בסבלנות וימתינו לסיום הפרויקט ולבנייה, ייהנו משווי דירה של למעלה מ-2.5 מיליון ש״ח. עכשיו כשיש לכם את המספרים, תעשו את החישוב.

במילים אחרות - זה הזמן להתקשר ליועץ הנדל״ן שלכם.

 

השאירו פרטים וניפגש לקפה, השקעה חכמה מתחילה בקליק אחד.